Elazığ Mis Köfte, Mis Köfte, Mis Köfte ve Döner Restaurant, Elazığ Köfte, Elazığdaki Lokantalar, Elazığdaki Restoranlar, Elazığdaki Restaurantlar, Elazığdaki Restaurantlar, Elazığ Lokanta, Mis Köfte Salonu, Elazığ Mis Köfte Telefon Numarası

Elazığ Mis Köfte

Elazığ Mis Köfte, 1997 yılında Murat ve Oğuz Gül kardeşler tarafından Elazığ’da kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren sunduğu hizmetler Elazığ halkı tarafından teveccüh görmüş ve adını çevre illerde de duyurmuştur.

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar çalışma disiplininden asla taviz vermemiş ve kendi ilkeleri doğrultusunda müşterilerine hizmetlerini sürdürmüştür.

Elazığ Mis Köfte, Elazığ Köfteciler Sokağı’nda bulunmaktadır. Restoranımız üç katlı olup, geniş ferah ve nezih bir ortama sahiptir.

Restoranımızda kablosuz ağ bağlantısı mevcuttur. Müşterilerimiz wi-fi ağından cep telefonu ve notbook ile internete bağlanabilmektedir. Aile yerimiz ayrıdır.

Elazığ Mis Köfte olarak başladığımız günün heyecanı ile tüm Elazığ halkına hizmetten gurur duymaktayız. Dün olduğu gibi bugün de hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmaya devam edeceğiz.

Elazığ Mis Köfte’ye uğramadan sakın geçmeyini! Taklitlerimizden sakınınız!

Posted in: Genel | 23/04/15 11:27 PM , by BKB TASARIM

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın